Nowy radiowóz Komisariatu Policji w Czosnowie

W środę 1 grudnia 2021 . na placu przed Świetlicą Wiejska w Leoncinie odbyło się uroczyste przekazanie radiowozu. Zakup nowego pojazdu marki KIA Sportage z napędem na 4 koła sfinansowany został przez Komendę Główną Policji oraz samorządy Gminy Czosnów i Leoncin.
Poświęcenia radiowozu dokonał proboszcz parafii w Leoncinie ks. Krzysztof Woźniak, po którym nastąpiło przekazanie przez włodarzy Gmin Czosnów i Leoncin, Antoniego Kręźlewicza i Adama Krawczaka, kluczyków do pojazdu na ręce asp. asystenta prewencji Grzegorza Rutkowskiego z Komisariatu Policji w Czosnowie. Przy przekazaniu radiowozu obecny był p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Maz – mł. insp. Rafał Trzaskoma, który wyraził słowa uznania i złożył podziękowania dla Wójtów Czosnowa i Leoncina za zaangażowanie w zapewnieniu bezpieczeństwa. Komendant Komisariatu Policji w Czosnowie – podinsp. Robert Bendowski podziękował Radnym z Czosnowa i Leoncina za podjęcie decyzji o przyznaniu dofinansowania na nowy pojazd.
Radiowóz będzie wykorzystywany przez policjantów z Komisariatu Policji w Czosnowie podczas codziennej służby w ramach dbania o bezpieczeństwo mieszkańców z obszaru Gmin Czosnów i Leoncin.