7 grudnia 2020

Budowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno – rekreacyjnej w miejscowości Nowe Grochale

W ramach podpisanej umowy pomiędzy Gminą Leoncin, a Samorządem Województwa Mazowieckiego na dofinansowanie projektu „Budowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno – rekreacyjnej w miejscowości Nowe Grochale” realizowanego w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, zagospodarowano i wyposażono w infrastrukturę turystyczną i rekreacyjną teren w miejscowości Nowe Grochale.

Celem operacji była budowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w miejscowości Nowe Grochale poprzez zagospodarowanie terenu.

W ramach projektu powstał ogólnodostępny, nowoczesny i bezpieczny plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna. Zostały zamontowane urządzenia zabawowe takie jak: huśtawki wraz z 3 zawiesiami, równoważnia na sprężynach, action4kids, zestaw orbis oraz urządzenia siłowni napowietrznej: street workout, twister, pylon, wahadło, orbitrek, pylon, wioślarz.
Całość dla zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa została ogrodzona.

Wartość projektu: 68 207,19 zł
Wartość dofinansowania: 43 400,00 zł.

Zadanie realizowane w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania „Między Wisłą a Kampinosem”.

Dodaj komentarz