5 lipca 2023

Policjantka spotkała się z uczestnikami półkolonii

Funkcjonariuszka z nowodworskiej komendy uczestniczyła w spotkaniu z dziećmi i młodzieżą zorganizowanym przez Gminę Leoncin. Policjantka rozmawiała z uczestnikami o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.
Asp. Aneta Fabisiak- Wydurska – policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym przez Urząd Gminy w Leoncinie. Półkolonie odbywają się na terenie Szkoły Podstawowej w Leoncinie i zarejestrowane są w Bazie Wypoczynek. Prelekcja była doskonałą okazją do promowania bezpiecznych zachowań podczas letniego wypoczynku.
Funkcjonariuszka w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno- edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” rozmawiała z dziećmi o tym jak należy zachować się podczas wypoczynku w rejonie akwenów wodnych. Zachęcała również najmłodszych do wzięcia udziału w konkurskie ARTYSTYCZNY przeWODNIK.
Przekazała cenne informacje dotyczące bezpieczeństwa w trakcie zabaw na świeżym powietrzu, podczas wyjazdów wakacyjnych. Wszystko w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”.
podkom. Joanna Wielocha

Dodaj komentarz